AZS Opole | AMP Przełaje 2017
3483
post-template-default,single,single-post,postid-3483,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

AMP Przełaje 2017

W dniach 25-26 marca 2017 w Łodzi odbyły się kolejne zawody z cyklu Akademickich Mistrzostw Polski. Był to pierwszy sprawdzian biegowy dla naszych studentek i studentów. Politechnikę Opolską reprezentowało 12 osób – 4 zawodniczki i 8 zawodników. W porównaniu do poprzednich edycji zawodów w tym roku poziom był bardzo wysoki. Niestety nasz męska reprezentacja w tym sezonie wypadła nieco słabiej i nie zdobyła żadnego medalu. W klasyfikacji generalnej nasze studentki zajęły 36 miejsce z dorobkiem 206 punktów a studenci 12 miejsce ze zdobyczą 601 pkt. Poniżej przedstawione zostały wyniki naszych sportowców w poszczególnych konkurencjach.