AZS Opole | Emocje na hali przy DS. Sokrates sięgnęły dziś zenitu…
3887
post-template-default,single,single-post,postid-3887,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Emocje na hali przy DS. Sokrates sięgnęły dziś zenitu…

Siatkarze AZS Politechniki Opolskiej Cementownia Odra S.A. wygrali pierwszy mecz w tym sezonie, pokonując SK Górnik Radlin 3:2. Mała hala gospodarzy po raz kolejny okazała się szczęśliwa

Zwycięski skład, w którym wyszli dziś na boisko to: Grzegorz Jacznik, Tomasz Ciach, Robert Herich (K), Kamil Kulbacki, Adam Wróbel, Damian Kraśniewski, Patryk Wosinek (L) oraz Wojciech Stawiany (L), Bartosz Bielecki, Igor Spelak oraz Rafał Dobrowolski. Trenerzy – Zbigniew Rektor, Dorota Borzucka w końcu wywalczyli tym zdolnym zespołem zwycięstwo.

Pierwszy set opolanie wygrali 25:20. Zapowiadało się dobrze. 2 set siatkarze oddali Radlinowi, przegrywając 17:25. 3 set znów przyniósł pozytywne nastroje dla naszych, którzy wygrali 25:20 ustanawiając wynik 2:1 w setach. 4 set rozpoczął się dobrze, jednak nie dla naszych. Ten znów był dla Zawodników PO przegrany 19:25. Wszystko rozstrzygnęło się w tie-break’u (15:11), w którym to szczęśliwie nasi wywalczyli wynik 3:2. Trener Zbigniew Rektor miał racje mówiąc, że rozmiary tej hali są naszym wielkim atutem.

Następny mecz już za 3 dni (14.10.2017 r.), z UMKS-em Kęczanin Kęty na Hali Sportowej OSiR (osiedle Nad Sołą 29, Kęty). Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy do zrobienia sobie wycieczki do Kęt i wspierania naszych. Być może już teraz posypią się zwycięstwa?