AZS Opole | PÓŁKOLONIE 2016 z AZS-em! Ruszają zapisy.
2509
post-template-default,single,single-post,postid-2509,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

PÓŁKOLONIE 2016 z AZS-em! Ruszają zapisy.

PÓŁKOLONIE 2016 z AZS-em! Ruszają zapisy.

W tym roku po raz pierwszy proponujemy udział w sportowych półkoloniach letnich dla dzieci, które wakacje spędzają w mieście. Półkolonia to 6 turnusów 5-dniowych w godzinach 8.00-15.30.

W programie znajdą się zajęcia z 5 dyscyplin sportu- po 1 dniu uprawiania każdej z dyscyplin:

1. Koszykówka

2. Piłka siatkowa

3. Lekka atletyka

4. Jazda na rolkach

5. Badminton

Udział w półkoloniach jest odpłatny, 1 turnus kosztuje 150zł. W cenie obiad, transport na obiekty sportowe, na których odbywają się zajęcia, opieka pedagogiczna.

Cena nie zawiera wypożyczenia łyżworolek i ochraniaczy – koszt wypożyczenia łyżworolek- 5zł/os./dzień – nie dotyczy osób, które posiadają własny sprzęt.

Terminy turnusów:

I turnus 04.07-08.07.2016

II turnus 11.07-15.07.2016

III turnus 18-22.07.2016

IV turnus 25-29.07.2016

V turnus 1-5.08.2016

VI turnus 8-12.08.2016

Aby zapisać dziecko należy:

1. Sprawdzić dostępność miejsc w wybranym turnusie (informacji udziela sekretariat AZS KU PO w godz. 8.00-16.00)

2. Przelać na konto AZS KU PO całość należności za wybrany turnus, dane do przelewu:

Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany Politechniki Opolskiej

ul. Prószkowska 76/9a 45-748 Opole

Nr Konta: 15 1090 2138 0000 0001 3044 1632

a następnie wypełnić formularz zgłoszeniowy dostępny TUTAJ

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń, samo dokonanie przelewu lub wypełnienie karty zgłoszeniowej NIE GWARANTUJE dziecku miejsca na liście uczestników półkolonii.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem:

Regulamin Półkolonii 2016 organizowanych przez AZS Politechniki Opolskiej