AZS Opole | PÓŁKOLONIE LETNIE 2017
3498
page-template-default,page,page-id-3498,page-parent,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

PÓŁKOLONIE LETNIE 2017

baner

AZS Opole | PÓŁKOLONIE LETNIE Z AZS

Zbliżają się wakacje! Pora zamienić komputer na adidasy, tablet na piłkę do siatkówki a telefon na rakietę. Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko spędziło wakacje aktywnie i ciekawie – koniecznie przyprowadź je na Politechnikę Opolską! Akademicki Związek Sportowy przygotował dla najmłodszych atrakcyjny program. W godzinach 08:00-15:30 zapewniamy ciekawe zajęcia, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie oraz obiad. Półkolonia multisportowa to 5 dni i 5 różnych dyscyplin. Każdego dnia dzieci będą uprawiać jedną dyscyplinę, poznając technikę i mnóstwo nowych kolegów. Półkolonie organizowane są na obiektach sportowych Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76/9.

Półkolonie przeznaczone są dla dzieci w wieku 7-15 lat (roczniki 2002-2010).

Półkolonie odbędą się w dziewięciu turnusach:
I turnus 26-30.06.2017
II turnus 3-7.07.2017
III turnus 10-14.07.2017
IV turnus 17-21.07.2017
V turnus 24-28.07.2017
VI turnus 31.07-04.08.2017
VII turnus 7-11.08.2017
VIII turnus 14-18.08.2017, *15.08.2017 zajęcia nie odbędą się
IX turnus 21.08-25.08.2017

W programie półkolonii multisportowych znajdą się zajęcia z 5 dyscyplin sportu, po 1 dniu uprawiania każdej z dyscyplin:
1. koszykówka
2. piłka siatkowa
3. lekka atletyka
4. jazda na rolkach
5. badminton

Udział w półkoloniach jest odpłatny. Jeden turnus kosztuje 200 zł (brutto) [turnus 8 – 180zł] od uczestnika. W cenie jest obiad, opieka pedagogiczna, ubezpieczenie NNW.

Aby zapisać dziecko należy:
1. Dokonać rejestracji w systemie dostępnym na stronie www.azs.po.opole.pl w zakładce półkolonie
2. Przelać na konto AZS KU PO całość należności za wybrany turnus, dane do przelewu:
Akademicki Związek Sportowy Klub Uczelniany Politechniki Opolskiej
ul. Prószkowska 76/9a 45-748 Opole
Nr Konta: 15 1090 2138 0000 0001 3044 1632

Dalsze informacje zostaną przekazane droga mailową po poprawnym wypełnieniu formularza rejestracyjnego. Bardzo prosimy o odświeżenie strony przed przystąpieniem do wypełniania formularza. Możliwość zapisu na kolejne turnusy już wkrótce.

UWAGA! Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Prosimy o zapoznanie się z regulaminem dostępnym tutaj.


 

*Aktualizacja 14.06.2017:

Istnieje możliwość zapisania dziecka na dodatkowe badanie poprawności postawy, szczegóły na stronie: http://azs.po.opole.pl/badania-postawy-w-czasie-letnich-polkolonii/