AZS Opole | PÓŁKOLONIE LETNIE Z AZS
3494
single,single-post,postid-3494,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,wpb-js-composer js-comp-ver-4.2.3,vc_responsive

PÓŁKOLONIE LETNIE Z AZS

baner

03 maj PÓŁKOLONIE LETNIE Z AZS

Zbliżają się wakacje! Pora zamienić komputer na adidasy, tablet na piłkę do siatkówki a telefon na rakietę. Jeśli chcesz, żeby twoje dziecko spędziło wakacje aktywnie i ciekawie – koniecznie przyprowadź je na Politechnikę Opolską! Akademicki Związek Sportowy przygotował dla najmłodszych atrakcyjny program. W godzinach 08:00-15:30 zapewniamy ciekawe zajęcia, opiekę pedagogiczną, ubezpieczenie i obiad. Półkolonia multisportowa to 5 dni i 5 różnych dyscyplin. Każdego dnia dzieci będą uprawiać jedną dyscyplinę, poznając technikę i mnóstwo nowych kolegów. Półkolonie odbywają się na obiektach sportowych Politechniki Opolskiej przy ul. Prószkowskiej 76/9.

Półkolonie adresowane są do dzieci w wieku 7-15 lat (roczniki 2002-2010)

Półkolonie odbędą się w dziewięciu turnusach:
I turnus 26-30.06.2017
II turnus 3-7.07.2017
III turnus 10-14.07.2017
IV turnus 17-21.07.2017
V turnus 24-28.07.2017
VI turnus 31.07-04.08.2017
VII turnus 7-11.08.2017
VIII turnus 14-18.08.2017 *zajęcia 15.08 nie odbędą się
IX turnus 21.08-25.08.2017

Zapraszamy do śledzenia informacji na stronie internetowej http://azs.po.opole.pl/polkolonie-letnie-2017 – uruchomiono już system zapisów na poszczególne turnusy.