AZS Opole | Warakomska – jest życiówka i awans do ćwierćfinału
3820
post-template-default,single,single-post,postid-3820,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Warakomska – jest życiówka i awans do ćwierćfinału

Informacja z ostatniej chwili – Magdalena Warakomska (short track) startująca w Pucharze Świata w Dordrechtcie (Holandia), zakwalifikowała sie do ćwierćfinału mistrzostw, bijąc swój rekord życiowy na dystansie 1000 m. Magdalena uzykała czas 1:30:701 minuty, gdzie do rekordu Polski zabraklo Jej 0:003 min!

Magda jest już w najlepszej 20 na 70 startujących zawodniczek, a to jeszcze nie koniec zawodów. – mówi Łukasz Fabjański, trener młodzieżowej drużyny short tracku Politechniki Opolskiej.

Warto dodać, że Magdalena jest jedyną Polką startującą w ćwierćfinale. Z taką regularnością zakwalifikowanie się na Igrzyska Olimpijskie będzie tylko formalnością.

Cieszymy się wraz z Magdą z osiąganych sukcesów. Mocno trzymamy kciuki i liczymy, że reprezentantka AZS KU Politechniki Opolskiej równie dobrze zaprezentuje się na Igrzyskach w lutym 2018 – w końcu zakwalifikowanie się do nich jest kwestią czasu.