AZS Opole | PÓŁFINAŁ C AMP W PIŁCE RĘCZNEJ MĘŻCZYZN
5857
page-template-default,page,page-id-5857,page-child,parent-pageid-5841,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

TURNIEJ MĘŻCZYZN – FAZA GRUPOWA 

Data Godzina Numer meczu GRUPA A Wynik
03.05 09:00 1 PŚ Gliwice A2-A3 UJ Kraków 25:17 (10:6)
03.05 12:00 5 URz Rzeszów A1-A2 PŚ Gliwice 24:30 (11:12)
03.05 15:00 9 UJ Kraków A3-A1 URz Rzeszów 17:27 (7:15)

 

 X URz Rzeszów PŚ Gliwice UJ Kraków
URz Rzeszów  X 24:30 27:17
PŚ Gliwice 30:24  X 23:17
UJ Kraków 17:27 17:23  X

 

Data Godzina Numer meczu GRUPA B Wynik
03.05 09:00 2 PO Opole B2-B3 PK Kraków 33:20 (13:5)
03.05 12:00 6 PŚ Kielce B1-B2 PO Opole 21:27 (9:17)
03.05 15:00 10 PK Kraków B3-B1 PŚ Kielce 27:22 (13:12)

 

 X PŚ Kielce PO Opole PK Kraków
PŚ Kielce  X 21:27 22:27
PO Opole 27:21  X 33:20
PK Kraków 27:22 20:33  X

 

Data Godzina Numer meczu GRUPA C Wynik
03.05 10:30 3 UE Katowice C2-C3 PRz Rzeszów 26:27 (15:16)
03.05 13:30 7 AGH Kraków C1-C2 UE Katowice 41:16 (21:9)
03.05 16:30 11 PRz Rzeszów C3-C1 AGH Kraków 16:29 (7:14)

 

 X AGH Kraków UE Katowice PRz Rzeszów
AGH Kraków  X 41:16 29:16
UE Katowice 16:41  X 26:27
PRz Rzeszów 16:29 27:26  X

 

Data Godzina Numer meczu GRUPA D Wyniki
03.05 10:30 4 UŚ Katowice D2-D3 AWF Katowice 16:36 (6;16)
03.05 13:30 8 PWSZ Tarnów D1-D2 UŚ Katowice 35:20 (18:8)
03.05 16:30 12 AWF Katowice D3-D1 PWSZ Tarnów 27:25 (15:15)

  

 X PWSZ Tarnów UŚ Katowice AWF Katowice
PWSZ Tarnów  X 35:20 25:27
UŚ Katowice 20:35  X 16:36
AWF Katowice 27:25 36:16  X

 WYNIKI PO FAZIE GRUPOWEJ 

GRUPA A
Drużyna Miejsce Wygrane Remisy Przegrane Punkty Bramki
PŚ Gliwice 1 2 0 0 4 53:41 (+12)
URz Rzeszów 2 1 0 1 1 51:47 (+4)
UJ Kraków 3 0 0 2 0 34:50 (-16)
GRUPA B
Drużyna Miejsce Wygrane Remisy Przegrane Punkty Bramki
PO Opole 1 2 0 0 4 60:41 (+19)
PK Kraków 2 1 0 1 1 47:55 (-8)
PŚ Kielce 3 0 0 2 0 43:54 (-11)
GRUPA C
Drużyna Miejsce Wygrane Remisy Przegrane Punkty Bramki
AGH Kraków 1 2 0 0 4 70:32 (+38)
PRz Rzeszów 2 1 0 1 1 43:55 (-12)
UE Katowice 3 0 0 2 0 42:68 (-26)
GRUPA D
Drużyna Miejsce Wygrane Remisy Przegrane Punkty Bramki
AWF Katowice 1 2 0 0 4 63:41 (+22)
PWSZ Tarnów 2 1 0 1 1 60:47 (+13)
UŚ Katowice 3 0 0 2 0 36:71 (-35)

FAZA PUCHAROWA TURNIEJU MĘŻCZYZN

Sobota 4 maja

Hala Prószkowska
09:00 – ćwierćfinał PŚ Gliwice – PWSZ Tarnów [13] 23:30 (12:16)
10:30 – ćwierćfinał AWF Katowice – URz Rzeszów [15] 27:27 (10:15) RK 3:4
12:00 – mecze 9-12 UJ Kraków – UŚ Katowice [17] 24:19 (10:9)
14.30 – mecze 5-8 PŚ Gliwice – PK Kraków [19] 24:28 (11:14)
16.00 – mecze 5-8 AWF Katowice – PRz Rzeszów [21] 32:21 (15:9)
17.30 – mecz o 11 miejsce UŚ Katowice – UE Katowice [23] 26:26 (15:13) RK 4:2

Stegu Arena
09:00 – ćwierćfinał AGH Kraków – PK Kraków [14] 26:25 (16:14)
10:30 – ćwierćfinał PO Opole – PRz Rzeszów [16] 37:17 (20:8)
12:00 – mecze 9-12 UE Katowice – PŚ Kielce [18] 14:28 (5:12)
14.30 – półfinał PWSZ Tarnów – AGH Kraków [20] 21:31 (10:13)
16.00 – półfinał PO Opole – URz Rzeszów [22] 38:20 (20:7)
17.30 – mecz o 9 miejsce UJ Kraków – PŚ Kielce [24] 8:25 (5:11)

Niedziela 5 maja

Hala Prószkowska
09:30 – mecz o 7 miejsce PŚ Gliwice – PRz Rzeszów [25] 31:19 (13:9)
11:00 – mecz o 5 miejsce PK Kraków – AWF Katowice [27] 25:30 (11:13)

Stegu Arena
09:30 – mecz o 3 miejsce PWSZ Tarnów – Urz Rzeszów [26] 20:17 (9:6)
11:00 – mecz o 1 miejsce PO Opole – AGH Kraków [28] 28:19 (16:10)

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. Politechnika Opolska
  2. Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie
  3. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Tarnowie
  4. Uniwersytet Rzeszowski
  5. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
  6. Politechnika Krakowska
  7. Politechnika Śląska w Gliwicach
  8. Politechnika Rzeszowska
  9. Politechnika Świętokrzyska w Kielcach
  10. Uniwersytet Jagielloński w Krakowie
  11. Uniwersytet Śląski w Katowicach
  12. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

Galeria zdjęć z turnieju znajduje się na oficjalnym profilu społecznościowym AMP w Piłce Ręcznej Mężczyzn – Półfinał C