AZS Opole | PÓŁFINAŁ D AMP W KOSZYKÓWCE MĘŻCZYZN
5887
page-template-default,page,page-id-5887,page-child,parent-pageid-5841,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

TURNIEJ MĘŻCZYZN – FAZA GRUPOWA 

 

Data Godzina Hala Numer meczu GRUPA A Wynik
09.05 12:00 PRÓSZKOWSKA 1 AWF Wrocław A3-A4 UE Wrocław 79:41
09.05 13:30 PRÓSZKOWSKA 3 PŚ Gliwice A2-A5 UŚ Katowice 78:46
09.05 15:00 PRÓSZKOWSKA 5 PO Opole A1-A3 AWF Wrocław 97:87
09.05 16:30 PRÓSZKOWSKA 7 UE Wrocław A4-A5 UŚ Katowice 71:78
09.05 18:00 PRÓSZKOWSKA 9 PO Opole A1-A2 PŚ Gliwice 56:49
10.05 09:00 PRÓSZKOWSKA 11 UŚ Katowice A5-A1 PO Opole 35:91
10.05 10:30 PRÓSZKOWSKA 13 PŚ Gliwice A2-A4 UE Wrocław 88:48
10.05 12:00 PRÓSZKOWSKA 15 AWF Wrocław A3-A5 UŚ Katowice 58:41
10.05 13:30 PRÓSZKOWSKA 17 UE Wrocław A4-A1 PO Opole 48:77
10.05 15:00 PRÓSZKOWSKA 19 PŚ Gliwice A2-A3 AWF Wrocław 59:66

 

 X PO Opole PŚ Gliwice AWF Wrocław UE Wrocław UŚ Katowice
PO Opole  X  56:49  97:87  77:48  91:35
PŚ Gliwice  49:56  X  59:66  80:48  78:46
AWF Wrocław  87:97  66:59  X  79:41  58:41
UE Wrocław  48:77  48:80  41:79  X  71:78
UŚ Katowice  35:91  46:78  41:58  78:71  X

 

Data Godzina Hala Numer meczu GRUPA B Wynik
09.05 12:00 STEGU 2 UWr Wrocław B5-B1 PWr Wrocław 38:77
09.05 13:30 STEGU 4 AWF Katowice B2-B4 UE Katowice 80:43
09.05 15:00 STEGU 6 UPR Wrocław B3-B5 UWr Wrocław 46:53
09.05 16:30 STEGU 8 PWr Wrocław B1-B2 AWF Katowice 78:68
09.05 18:00 STEGU 10 UPR Wrocław B3-B4 UE Katowice 37:54
10.05 09:00 STEGU 12 PWr Wrocław B1-B3 UPR Wrocław 83:33
10.05 10:30 STEGU 14 AWF Katowice B2-B5 UWr Wrocław 64:53
10.05 12:00 STEGU 16 UE Katowice B4-B1 PWr Wrocław 56:81
10.05 13:30 STEGU 18 AWF Katowice B2-B3 UPR Wrocław 73:55
10.05 15:00 STEGU 20 UE Katowice B4-B5 UWr Wrocław 76:41

 

 X PWr Wrocław AWF Katowice UPr Wrocław UE Katowice UWr Wrocław
PWr Wrocław  X  78:68  83:33  81:56  77:38
AWF Katowice  68:78  X  73:55  80:43  64:53
UPr Wrocław  33:83  55:73  X  37:54  46:53
UE Katowice  56:81  43:80  54:37  X  76:41
UWr Wrocław  38:77  53:64  53:46  41:76  X

 

WYNIKI PO FAZIE GRUPOWEJ

GRUPA A
Drużyna Miejsce Punkty Wygrane Przegrane Pkt. zd. – pkt. str. Różnica
PO Opole 1 8 4 0 321-219 +102
AWF Wrocław 2 7 3 1 290-238 +52
PŚ Gliwice 3 6 2 2 266-216 +50
UŚ Katowice 4 5 1 3 200-298 -98
UE Wrocław 5 4 0 4 208-314 -106
GRUPA B
Drużyna Miejsce Punkty Wygrane Przegrane Pkt. zd. – pkt. str. Różnica
PWr Wrocław 1 8 4 0 319-195 +124
AWF Katowice 2 7 3 1 285-229 +56
UE Katowice 3 5 1 3 229-239 -10
UWr Wrocław 4 4 0 4 185-263 -78
UPr Wrocław 5 4 0 4 171-263 -92

 FAZA PUCHAROWA TURNIEJU MĘŻCZYZN

Sobota 11 maja

Hala Prószkowska
09:00 – półfinał 1A-2B PO Opole – AWF Katowice [21] 77:53
10:30 – półfinał 1B-2A PWr Wrocław – AWF Wrocław [23] 43:57
12:30 – Mecz o 3 miejsce AWF Katowice – PWr Wrocław [26] 58:64
14:00 – Mecz o 1 miejsce PO Opole – AWF Wrocław [27] 70:44

Stegu Arena
09:00 – Mecz o 9 miejsce UE Wrocław – UPr Wrocław [22] 45:60
10:30 – Mecz o 7 miejsce UŚ Katowice UŚ Katowice – UWr Wrocław [24] 60:42
12:00 – Mecz o 5 miejsce PŚ Gliwice – UE Katowice [25] 70:35
 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA

  1. Politechnika Opolska
  2. Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu
  3. Politechnika Wrocławska
  4. Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
  5. Politechnika Śląska w Gliwicach
  6. Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach
  7. Uniwersytet Śląski w Katowicach
  8. Uniwersytet Wrocławski
  9. Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu
  10. Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu

Galeria zdjęć z turnieju znajduje się na oficjalnym profilu społecznościowym AMP w Koszykówce Mężczyzn – Półfinał D