AZS Opole | DLA SPONSORA
566
page-template-default,page,page-id-566,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Z MYŚLĄ O NASZYCH WSPÓLNYCH SUKCESACH

MARKETING SPORTOWY

Marketing sportowy to bardzo skuteczne i dynamicznie rozwijające się narzędzie marketingowe. Najnowsze badania prowadzone wśród wielu firm sponsorujących sport pokazują, że jest to w naszym kraju idealne medium reklamowe. Jego przekaz dociera do setek kibiców, którzy kupują produkty oferowane przez sponsora ich ulubionego klubu. Łamiemy również stereotypowe podejście do „sponsoringu”, który jest wciąż w niektórych kręgach uważany za działalność charytatywną. NIE!

SPONSORING SPORTOWY

Sponsoring sportowy to narzędzie marketingowe, które ma przynieść korzyść zarówno sponsorowanemu jak i sponsorowi. Niestety, wiele klubów sportowych nie traktuje swoich sponsorów jako partnerów biznesowych, którym świadczy usługi reklamowe.

PAŃSTWA FIRMA DLA NAS, MY DLA PAŃSTWA FIRMY

Dla nas Państwa firma jest partnerem, którego celem jest odniesienie korzyści, dlatego dokładamy wszelkich starań, by każda złotówka wydana na reklamę w naszej sekcji już od początku współpracy działała na Państwa korzyść. Gwarantujemy także wspaniałe sportowe emocje, które z pewnością będą Państwu towarzyszyć.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

azs@po.opole.pl