AZS Opole | I Opolski Maraton Codziennej Aktywności
696
post-template-default,single,single-post,postid-696,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

I Opolski Maraton Codziennej Aktywności

MARATON CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI

To prosta idea uzbierania 42 195 metrów – długości typowego maratonu. Dzięki systemowi każda zarejestrowana aktywność – nie tylko bieganie – w oparciu o indywidualne dane (płeć, wiek, wzrost, wagę) będzie przeliczana na metry. To Ty decydujesz co robisz, w jakim tempie
i w ilu etapach dotrzesz do mety.

Jeśli jesteś osobą aktywną, sprawdź ile czasu potrzebujesz na przebycie maratonu. A ile zajmie Ci zaliczenie kolejnego maratonu?
Jeśli dopiero planujesz rozpocząć swoją aktywność – rozpocznij ją z programem Maraton Codziennej Aktywności.
Zacznij od najprostszych rzeczy (sprawdź listę aktywności) i ukończ swój pierwszy w życiu maraton. Już dzisiaj możesz rozpocząć pierwszy etap (zarejestruj się) i zobacz jak to działa. Każdy ma prawo być maratończykiem.

ZAPISUJ SWOJE AKTYWNOŚCI

Zarejestrujesz się podając swój wiek, płeć, wzrost i wagę, a następnie zapisuj swoje codzienne aktywności: spacer z psem, nordic walking, bieganie, jazda na rowerze, ćwiczenia w klubie fitness, pływanie – wszystko, co wprawia Cię w ruch – (sprawdź listę aktywności, a z pewnością jest w niej coś, co robisz lub możesz robić każdego dnia).

ZALICZAJ KOLEJNE METRY MARATONU

Każda Twoja zarejestrowana aktywność zostanie przeliczona na kolejne metry Twojego indywidualnego maratonu – wystarczy choćby 15 minut dziennie dowolnej aktywności. Podejmij wyzwanie, zobacz jakie to proste i już dziś zostań maratończykiem – rozpocznij swój MARATON CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI.

UKOŃCZ MARATON

42 195 metrów jest w Twoim zasięgu – to Ty decydujesz co robisz, w jakim tempie i w ilu etapach dotrzesz do mety. Podejmij wyzwanie, pokonaj słabości, przeżyj emocje rywalizacji i poczuj smak zwycięstwa. Podejrzyj zmagania innych. Podejmij wyzwanie – rozpocznij kolejny maraton
i pokonaj samego siebie.

WIELKIE OTWARCIE MARATONU CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI

Brakuje Ci odwagi bądź motywacji, skorzystaj z jednej z akcji promujących codzienną aktywność. Ćwicz razem z najlepszymi instruktorami. Wpadnij do nas choćby na chwilę – zarejestruj się i zobacz ile metrów masz już na koncie.

Każda osoba, która zarejestruje się w programie MARATON CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI na www.maratonaktywnosci.pl (wkrótce będzie aktywowane) lub weźmie udział w dowolnej akcji promującej program – otrzyma voucher na bezpłatny dzień aktywności w sieci klubów fitness CALYPSO (www.calypso.com.pl) w dowolnym miejscu w Polsce.

I OPOLSKI MARATON CODZIENNEJ AKTYWNOŚCI

Czwartek 18 grudnia:
15.30 LATINO – Żaneta Kobylańska
16.30 INTERWAŁ FITNESS – Przemysław Domaszewski
17.30 ZUMBA – Anna Krysztof
18.30 BODY SHAPE – Monika Biedka

Wstęp bezpłatny!!!