AZS Opole | OSA NARTY I SNOWBOARD – WYNIKI
3426
post-template-default,single,single-post,postid-3426,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

OSA NARTY I SNOWBOARD – WYNIKI

Komunikat do pobrania: osa.narty_snowboard.komunikat.koncowy.2017

OPOLSKA SUPERLIGA AKADEMICKA
Akademickie Mistrzostwa Województwa Opolskiego
w narciarstwie zjazdowym i snowboardzie

ZIELENIEC – 17 LUTEGO 2017r.

Konkurencja Slalom Gigant mężczyzn

Lp. Nazwisko i imię Uczelnia Czas I Czas II Suma czasów
1 Bień Wojciech PO 21,50 21,99 43,49
2 Jaśkiewicz Wojciech PWSZ Nysa 22,49 21,87 44,36
3 Młyńczak Mateusz PO 23,63 22,34 45,97
4 Dykta Marcin PWSZ Nysa 23,79 23,95 47,74
5 Szewelańczyk Krzysztof PO 25,97 25,32 51,29
6 Szpejda Krzysztof PO 25,74 27,06 52,80
7 Taborski Adrian PO 28,5 28,5 57,00
8 Bernat Piotr PWSZ 29,81 27,74 57,55
9 Rozwadowski Marek PO 29,7 28,4 58,10
10 Skroś Kamil PWSZ Nysa 29,56 28,88 58,44
11 Sobiech Peter PWSZ Nysa 30,00 28,66 58,66
12 Wywrot Dawid PO 32,43 26,67 59,10
13 Slobodchuk Danil PO 31,09 28,49 59,58
14 Paul Tomasz PO 30,19 30,19 60,38
15 Kubiak Remigiusz PWSZ Nysa 31,19 29,24 60,43
16 Spelak Igor PO 30,81 30,81 61,62
17 Nazarchuk Artem PO 31,27 32,29 63,56
18 Pudełko Krystian PO 31,59 32,61 64,20
19 Gamroth Wiktor PO 31,71 32,73 64,44
20 Piątkowski Paweł PO 31,74 32,76 64,50
21 Zadka Radosław PO 32,86 33,88 66,74
22 Bąk Szymon PO 33,25 34,27 67,52
23 Himel Paweł PO 33,75 34,77 68,52
24 Paskuda Mateusz PWSZ Nysa 34,82 35,84 70,66
25 Prokop Radosław PO 35,54 36,56 72,10
26 Tataruch Jakub PO 36,37 37,39 73,76
27 Zarwański Kacper PMWSZ Opole 37,72 38,45 76,17
28 Szczerba Łukasz PO 38,11 39,13 77,24
29 Kobiałka Krzysztof PO 38,16 39,18 77,34
30 Niestroj Patryk PO 41,22 42,24 83,46
31 Niesmak Dawid PO 42,55 43,57 86,12
32 Biernacki Tomasz PO 44,65 45,67 90,32
33 Hełpa Dawid WSZiA Opole 45,42 47,32 92,74
34 Rynkiewicz Grzegorz PO 48,33 49,35 97,68
35 Drozd Sebastian PO 49,11 50,13 99,24

Konkurencja Slalom Gigant Kobiet

Lp. Nazwisko i imię Uczelnia Czas I Czas II Suma czasów
1 Chwalińska Roksana PWSZ Nysa 27,34 27,56 54,90
2 Baryluk Agnieszka PO 29,94 29,36 59,30
3 Krzuś Weronika PWSZ Nysa 31,15 29,46 60,61
4 Majorczyk Maja PO 30,89 30,74 61,63
5 Raróg Ola PO 32,53 32,74 65,27
6 Muraszko Joanna PO 34,77 30,76 65,53
7 Maria Kansy PO 33,44 32,83 66,27
8 Bolek Paulina PO 33,91 34,47 68,38
9 Dudarewicz Patrycja PO 36,39 34,75 71,14
10 Poznańska Kamila PO 37,61 35,18 72,79
11 Nieckula Daria PO 37,16 36,04 73,20
12 Trela Patrycja PO 36,29 37,31 73,60
13 Pawelczyk Paulina PO 38,60 39,62 78,22
14 Polak Malwina PO 40,22 41,24 81,46
15 Węgrzyn Anna PMWSZ Opole 42,81 44,87 87,68
16 Truszczak Magda PO 45,63 46,65 92,28
17 Szaran Anna PO 53,68 54,70 108,38
18 Wajda Joanna PO 38,03 DSQ DSQ

Konkurencja Slalom Mężczyzn

Lp. Nazwisko i imię Uczelnia Czas I Czas II Suma czasów
1 Bień Wojciech PO 24,74 25,77 50,51
2 Jaśkiewicz Wojciech PWSZ Nysa 25,73 25,65 51,38
3 Młyńczak Mateusz PO 26,87 26,12 52,99
4 Dykta Marcin PWSZ Nysa 27,03 27,73 54,76
5 Szewelańczyk Krzysztof PO 29,21 29,1 58,31
6 Szpejda Krzysztof PO 28,98 30,84 59,82
7 Taborski Adrian PO 31,74 32,28 64,02
8 Bernat Piotr PWSZ Nysa 33,05 31,52 64,57

Konkurencja Snowboard Mężczyzn

Lp. Nazwisko i imię Uczelnia Czas I Czas II Suma czasów
1 Stefaniak Wojciech PO 26,69 30,47 57,16
2 Tarnowski Krzysztof PO 30,76 29,6 60,36
3 Zalewski Kamil PO 37,25 34,25 71,5
4 Czeremański Dariusz PO 36,25 37,27 73,52
5 Nowak Radosław PO 42,82 43,84 86,66
6 Karwacki Cezary PO 44,73 45,75 90,48
7 Muras Jakub PO 45,87 46,89 92,76
8 Laxy Jakub WSZiA Opole 47,25 47,72 94,97
9 Mruczyński Patryk PO 47,52 48,54 96,06
10 Wójcik Mateusz PO 72,54 73,56 146,1
11 Szatan Patryk PO 74,95 75,97 150,92
12 Rząsa Arkadiusz PO DSQ DSQ DSQ
Ziaja Daniel PO DSQ DSQ DSQ

Konkurencja Snowboard Kobiet

Lp. Nazwisko i imię Uczelnia Czas I Czas II Suma
1 Czachor Aleksandra PO 34,07 32,04 66,11
2 Maniakowska Katarzyna PO 34,83 33,36 68,19
3 Orzańska Katarzyna PWSZ 34,85 36,29 71,14
4 Schega Patrycja PO 35,77 39,75 75,52
5 Pokorna Alicja PMWSZ Opole 42,64 44,16 86,80
6 Szpryngiel Aleksandra UO 51,19 42,87 94,06
7 Szpryngiel Jadwiga UO 57,04 42,29 99,33