AZS Opole | Pierwsza kropla potu
311
post-template-default,single,single-post,postid-311,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Pierwsza kropla potu

Co rozumiemy pod pojęciem zdrowia?

Według WHO „zdrowie to nie tylko całkowity brak choroby, czy kalectwa, ale także stan pełnego, fizycznego, umysłowego i społecznego dobrostanu (dobrego samopoczucia)”.
Gdybyśmy zapytali o to dzieci zapewne odpowiedziałyby nam, że zdrowie to brak kaszlu i kataru. Zdrowie to również zabawa w przedszkolu i na placu zabaw. Co racja to racja! Ale to koniec z wszelkimi definicjami!

Chciałabym aby ten blog był ciekawy dla Was i żeby informacje przeze mnie przekazywane pomogły Wam. Pielęgnujcie zdrowie, bo dzięki niemu możecie gonić swoje marzenia… Nie musicie się martwić! Postaram się aby ciekawostki, newsy i informacje przeze mnie przekazywane były ze sprawdzonych źródeł. Wiele bowiem można przeczytać w internecie. Zarówno rzeczy dobrych jak i złych. Niektórzy ludzie wierzą we wszystko, co przeczytają, nie zdając sobie sprawy, że daną poradę mogła pisać osoba niekompetentna.

Tematy i porady będą zarówno dla kobiet jak i mężczyzn, choć pewnie to Panie wezmą sobie je bardziej do serca. Jeżeli jednak Panowie nie mają nic przeciwko aby radziła im kobieta to służę pomocą. Będę poruszała różną tematykę, począwszy od pogody, przechodząc przez kuchnię, rekreację ruchową, relacje międzyludzkie, ekologię, psychikę itp. Oczywiście wszystko będzie pisane w kontekście zdrowia, które na tym blogu nie będzie tematem tabu.

Czasami postaram się zaprosić Was na jakieś wydarzenie prozdrowotne, czasami na spotkanie z gościem specjalnym, a czasami polecę film dokumentalny, albo artykuł. Natomiast zawsze będę zapraszała i gorąco zachęcała Was do komentowania i wypowiadania się na wszystkie tematy! Jeżeli jakiś temat drąży Wam umysł poproszę o taką informację, a przygotuję się najlepiej jak umiem. Tak więc pierwsza kropla potu wylana.Wasza Biedka.

Monika Biedka