AZS Opole | Rusza taniec brzucha – endorfinowy stan umysłu!
5360
post-template-default,single,single-post,postid-5360,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Rusza taniec brzucha – endorfinowy stan umysłu!

17 października (środa) rozpoczną się na Politechnice Opolskiej zajęcia z medytacji ruchowej połączonej z muzyką – orientalnego tańca brzucha. Also in english!

W każdą środę od 17:00 do 19:00 na sali baletowej PO, zapraszamy do wprowadzania się w endorfinowy stan umysłu i zapominania o problemach dnia codziennego. Taniec ten angażuje KAŻDĄ partię ciała – od stóp, aż po uniesione wysoko paliczki palców u rąk 😉

Dlatego trening ten świetnie sprawdzi się u tych, którzy chcą kształtować swoją sylwetkę, poprzez spalanie tkanki tłuszczowej. Podczas ruchów bioder spala się całe mnóstwo kalorii!

Zapraszamy osoby początkujące, a także te które miały już do czynienia z tańcem brzucha. Na zajęcia trzeba zabrać wygodny strój, baletki do tańca (skarpetki też się sprawdzą), a także – dla chętnych – chustę na biodra! Tak, może być i z cekinami, będzie bardziej orientalnie. 

Are you a foreign student? Classes are also available in english for you 🙂  

film. Tak bawiliśmy się w zeszłym roku. YouTube.com