AZS Opole | Weekend ze Złotym Dzieckiem – II camp za nami
5340
post-template-default,single,single-post,postid-5340,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.2,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.2.1,vc_responsive

Weekend ze Złotym Dzieckiem – II camp za nami

W miniony weekend odbył się II camp sportowy w ramach programu Złote Dziecko 2018. Wygląda na to, że podopieczni świetnie się bawili i ciężko trenowali!

W piątek dzień rozpoczął się na Politechnice Opolskiej rozgrzewką ogólnorozwojową i lekkoatletyczną prowadzoną przez ą, a następnie podziałem na grupy tematyczne. W tych grupach odbyły się zajęcia siłowe prowadzone przez Barbarę i Bartłomieja Bonk, a także zajęcia lekkoatletyczne. O 12:30, zaraz po przerwie obiadowej, odbyły się zajęcia z dr. Politechniki Opolskiej Przemysławem Domaszewskim – o niczym innym jak prawidłowym odżywianiu i dietetyce.

Po warsztatach dietetycznych uczestnicy znów podzielili się na grupy i tym razem oprócz zajęć siłowych, trenowali także sporty walki z trenerem Champion Klub Karate Kyokushin. Po południu Jarosław Bulla przeprowadził trening całego ciała. Na koniec dnia odbył się trening akrobatyki z Łukaszem Gołąbem. Taka wisienka na torcie 😉 po całym dniu intensywnej nauki.

Niedziela także była bardzo pracowita – od rana do wieczora wypełniona zajęciami. Tym razem centrum zmagań stała się Stegu Arena Opole, czyli kiedyś “okrąglak”. Na dobry początek dnia trenerka przeprowadziła zajęcia z bungee fitness – od niedawna bardzo popularny rodzaj treningu fitness. Tuż przed południem trener mentalny Sebastian Larysz przeprowadził zajęcia, które miały na celu wpłynąć pozytywnie na psychikę uczestników. W tej edycji Programu Pan Sebastian Larysz zapewnił wsparcie mentalne oraz pomoc w rozwiązywaniu problemów młodych sportowców, a także ich rodziców i trenerów. Odnowione Złote Dzieci mogły uczestniczyć w grach zespołowych, które trwały aż do godziny 15:00. W międzyczasie to rodzice mogli poddać się terapeutycznym zajęciom z panem Sebastianem.

Zajęcia z jeździectwa połączone z ogniskiem dla zawodników, rodziców oraz trenerów odbył się niedzielnym popołudniem . To było dobre podsumowanie tych dwóch dni, a także wspaniała integracja, które umożliwiła Stajnia Karczów.